Tumblr Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Tumblr, çeşitli medya içeriğini mikroblog ve paylaşım için kullanılan ücretsiz bir sosyal ağ platformudur. Kullanıcılar videoları, fotoğrafları, müzikleri, teklifleri (daha uzun metinlerin yanı sıra) ve daha fazlasını paylaşabilir.

Platform ayrıca, benzer yayınlara sahip sayfaları önermekle şebeke kurmanıza ve diğerleriyle tanışmanıza olanak tanır. Önerilen sayfalar, takip ettiğiniz içeriğin son içeriği ile birlikte gösterge tablonuzda görüntülenir. Gösterge tablosuna ek olarak, kullanıcılar da yayın yapabileceğiniz bir kişisel sayfa alır. Site ayrıca, örneğin başlık, düzen ve müzik ekleyerek kişisel sayfanızı özelleştirmenize izin verir.

 

Tumblr

 

Bir Tumblr Hesabı Açma

Çoğu diğer sosyal medya ağlarında olduğu gibi, bir Tumblr hesabı açmak hızlı ve kolaydır. Başlamak için Tumblr web sitesine gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki Kaydol’a tıklayın. Bir sonraki ekranda Başlayın’ı seçin. Açılan pencerede, e-posta adresinizi, bir şifrenizi ve hesabınız için benzersiz bir kullanıcı adını girin:

Bilgilerinizi girdikten sonra Başlayın’ı tıklayın. Ardından yaşınızı girin, kullanıcı politikasını onaylayın ve İleri’yi seçin. Özgünlüğünüzü bir captcha ile doğruladıktan sonra, bağlayabilir ve kendi Tumblr’inizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir