Samsung Galaxy S10 hakkında ilk bilgiler

Samsung markasının yeni cihazı Galaxy S10 hakkında ilk duyumlar gelmeye başladı.

Her dönem farklı bir telefon modeliyle dünya üzerinde en çok telefon satışı yapan markalar arasına giren Samsung, bu sefer de Galaxy S10 modeli için artık son rötuşları tamamlama aşamasına geldi.

Samsung Galaxy S10 Özelliklerine Dair İlk Duyumlar
Her yeni modelini sır gibi saklayan fakat cihazın çıkmasına yakın yeni model hakkında bir çok bilginin dışarıya sızdırılmasıyla farklı bir boyut kazanan Samsung telefonlarında bu kez Galaxy S10 furyası başlayacak.

Galaxy S10 telefonun yeni özellikleri, internet üzerinde sıkça konuşulmaya başlanan konular arasında yer aldı. Galaxy S10 cihazı hakkında gelen ilk bilgilerin başında, 6.28 inç ekrana sahip bir cihazın kullanıcılarla buluşacağı oldu.  Full HD çözünürlük özelliğine de sahip olacak olan Samsung Galaxy S10’da üst seviye telefonlarda sıklıkla rastlanan sonsuz ekran özelliğide bulunacak.

 

samsung-galaxy-s10-ozellikleri

 

Yüksek Megapikselli Çift Kamera
Hem 16 hem de 24 megapiksel çift kamera özelliğini bünyesinde barındıracak olan Samsung Galaxy S10’da fotoğraf çekimlerinde arkaplan bulanıklaştırma seçenekleride yer alacak. 4gb ve 6gb ram desteğinin olacağı S10 modelinde, Snapdragon 855 işlemci kullanılacak.

Galaxy S10 Ne Zaman Çıkacak?
S10 Plus 4.000 mAh pili ile ne denli güçlü bir cihazın çıkacağı aşikar fakat Samsung, S10 modelinden önce Note 9 modelini piyasaya sürecek fakat Galaxy S10 modelinin piyasaya çıkış tarihi henüz netleşmedi. Yine internette yer alan duyumlara göre, belki de Note 9 ile beraber yeni Galaxy modelinin piyasaya sürüleceği konuşuluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir