PTT Messenger’de Sona Gelindi

Whatsapp ve Hangouts tarzı uygulamalara rakip olacak yerli mesajlaşma uygulaması PTT Messenger için yapılan son testlerde de başarılı sonuçlar alındı ve artık, PTT Messenger’in hayatımıza girmesi için gün sayacağız.

Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklamada, yerli mesajlaşma uygulaması PTT Messenger’in son adımlarını da başarıyla geçildiği ve yakın zamanda telefonlardaki yerini alacağı belirtildi.

Katıldığı bir platformda PTT Messenger uygulaması hakkında basına ve kamuoyuna bilgiler veren Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, hedefleri olan bir ülkenin bu tarz uygulamalara ve gelişmelere açık olması gerektiğini, PTT Messenger’e karşı olanların da PTT’ye neden tepki gösterdiğini anlamadığını ifade etti.

 

 

ptt messenger-uygulamasi

 

 

Bakan Arslan: PTT Messenger’e Tepki Gösterenlerde Uygulamayı Kullanacak

Bakan Arslan, PTT gibi bir kurumun gün geçtikçe büyüdüğünü ve 15 sene önceki PTT’nin çok büyük adımlar atarak büyük bir gelişim gösterdiğine dair açıklamalarda bulundu. Arslan, yakın zamanda PTT Messenger’in dünya devi bir uygulama olacağını, PTT Messenger’e tepki gösterenlerin dahi, bu uygulamayı kullanacağını dile getirdi.

PTT Messenger uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için PTT’nin web sitesindeki Messenger sayfasına göz atabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir