Citroen C3 Aircross İncelemesi

SUV segmentinde son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan Citroen markası, bu kategoride oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.
Kullanıcısının ne istediğini bilen ve ona göre hareket ederek yeni modellerini piyasaya süren Citroen markası, bu kez de C3 Aircross modeliyle dikkat çekmeyi başardı. İşte, Citroen C3 Aircross modelinin detaylı incelemesi.

Citroen C3 Aircross 2018 Modeli İncelemesi
Tavan seçeneklerinde farklılıklar getiren C3 Aircross’ta 85 renkli renk kombinasyonu yer almaktadır. 3 silindirli turbo motoruyla göz dolduran C3 Aircross’un motor hacmi ise, 1199 cc’dir. Tork verisi 205 Nm 1500 d/d olan C3 Aircross’da motorun maksimum güç seviyesi ise, 110 HP-5500 d/d olarak göze çarpıyor.

 

Citroen_C3

 

SUV segment bir araca göre oldukça üst seviye bir model olan C3 Aircross’da maksimum hız saatte 183 kilometredir. Araç 100 km hıza 10.6 saniyede ulaşmaktadır. Ayrıca, Citroen C3 Aircross modelinde 100 kilometrede 4.8 litre yakıt tüketimi söz konusudur. Araçtaki bagaj hacmi ise, 410 lt’dir. Ek olarak, aracın koltuklarını yatırdığınız zaman bagaj hacmi 520 litreye kadar çıkabilmektedir.

Citroen C3 Aircross İç Tasarımı
Son derece kullanışlı ve sade bir tasarıma sahip olan C3 Aircross’da havalandırma alanları araç içerisine çok dengeli bir şekilde dağıtılmıştır. Citroen C3 Aircross’un iç tasarımında kötü diyebileceğimiz hiç bir bölüm yok ve fiyatı göz önünde bulundurulduğunda tam tersi, son derece kaliteli bir Citroen modeliyle karşı karşıya kalıyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir