BMW X2 İncelemesi ve Motor Özellikleri

BMW markası, her daim üst segment ve kaliteli modelleriyle, ne kadar lider bir otomobil markası olduğunu her yıl farklı araç tasarımlarıyla kanıtlıyor. Sürüş konforu ve hem iç hem de dış tasarımıyla dikkat çeken BMW X2 modelinin tüm detaylarını sizler için araştırdık. İşte, BMW X2 modelinin detaylı incelemesi.

Son derece sportif bir dizayna sahip olan ve görünümüyle, otomobil kullanıcılarını etkilemeyi başaran BMW X2 modelinde, tüm detaylar sürücünün ve yolcuların konforu için düşünülmüş.

 

bmw x2  iç tasarım

BMW X2 Motor Özellikleri
Enlemesine ve ön kısma konumlandırılmış 4 silindir turbo motoruyla göz dolduran BMW X2 modelinin motor hacmi 1995cc’dir. 190 HP 4000 d/d motor gücüyle dikkat çeken araçta, tork verileri ise, 400Nm 1750 d/d olarak dikkat çekiyor.

BMW X2 modelinin boş ağırlığı 1675 kilogramdır. Aynı segment araba modellerine göre daha hafif bir ağırlığa sahip olan aracın 100 kilometreye çıkış süresi ise 7.7 saniye ve SUV segment bir otomobil olarak son derece iyi bir potansiyele sahip bir model olarak karşımıza çıkıyor. 221 km maksimum hıza çıkabilen BMW X2, 100 kilometrede 4.7 litre yakıt harcamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir