2018 Volkswagen Tiguan Allspace

Volkswagen markasının üst seviye SUV modellerinden biri olan Tiguan Allspace, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri şıklığı ve farklı detayları ile dikkat çekmeyi başardı.

Önceki modeline göre daha farklı boyutlarla otomobil dünyasındaki yerini alan Tiguan Allspace’de aksın 11 cm daha uzun olduğunu görmekteyiz.

Tiguan Allspace İç Tasarımı
Wolkswagen markasının bu yeni modelinde, iç hacim son derece geniş tutulmuş ve sürücünün rahatlığı daha fazla ön plana atılmış. 1920 lt’lik bagaj hacmiyle dikkat çeken Tiguan Allspace’de kumanda bölümüne erişim oldukça rahat ve kumanda bölümünün kullanımı ise son derece basit bir şekilde tasarlanmış.

 

Tiguan Allspace motor özellikleri

 

Tiguan Allspace Motor Özellikleri
Manuel şanzıman sisteminin yer aldığı Tiguan Allspace’de 1.4 TSi önden çekişli motor bulunmaktadır. Ayrıca modelde, 2.0 TSİ 4×4 benzinli, otomatik ya da manuel şanzıman tercihleri de yer almaktadır.

Tiguan Allspace Fiyatı
Aracın sıfır başlangıç modeli fiyatları 170 Bin Türk Lirasından başlamakta ve diğer paket seçeneklerine göre fiyatlar daha yukarı seviyelere çıkmaktadır. Ayrıca, ilan sitelerinde Tiguan Allspace modelinin ikinci elini bulmanız da mümkün olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir