2018 Subaru Outback İncelemesi

Subaru markasının en yeni ve dikkat çekici modellerinden biri olan Subaru Outback, markanın son dönemlerde yakıt ve hız açısından en sağlam modellerinin başında geliyor.

Motor performansı ve tasarım bakımından da üst düzey özellikleri bünyesinde barındıran Subaru Outback, standart dört teker çekişli ve güvenlik anlamında da son derece tatmin edici bir sisteme sahip.

 

2018 Subaru Outback İncelemesi

 

Teknoloji ve Tasarım
Önceki yıllarda piyasaya sürülen Subaru modellerine göre çok daha gelişmiş ve daha farklı özelliklere sahip olan Subaru Outback’de anlık trafik bilgi sistemi, navigasyon, Bluetooth telefon desteği ve 8 inçlik dokunmatik ekran yer almaktadır.

Daha iyi bir sürüş performansı için bir çok özel detayın düşünüldüğü Subaru Outback modelinde, 175 beygir gücü ve 174 kg’lik ayak torku bulunmaktadır. Bunlarla beraber, 3.6 litrelik 6 silindiri ve 247 lb-ft tork sağlayan dört silindirli motoru da, Subaru Outback modelinde en göze çarpan özelliklerin başında geliyor.

 

Subaru Outback

 

Güvenlik
Subaru Outback’de güvenlik, her zamankinden daha üst seviyelerde tutulmuş. Hem IIHS hem de NHTSA, araç çarpışma güvenliği ödülü alarak kendisini bu seviyede de ispatlamıştır. Ön çarpışma anında uyarı sistemi, arka çaprazlarda yer alan trafik uyarı sistemi, uzun far desteği, kör noktaları izleme özelliği de, Subaru Outback’in en çarpıcı detayları olarak ön plana çıkıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir