2018 Mercedes Benz X Class Özellikleri

Mercedes serilerinde çok fazla pick-up serisi yer almamaktadır fakat dünyaca ünlü marka, 2018 yılının en özel pick-up modellerinden birini piyasaya sürerek büyük bir sürprize imza atmış oldu.

Pick-up modellerini seven bir çok insanın iştahını kabartan 2018 Mercedes Benz X Class, son dönemlerde araç piyasasında artan vergilerden dolayı da, çok daha fazla talep görmeye başladı.

2018 Mercedes Benz X Class Tasarımı
Son derece güçlü hatları ve bir pick-up modeline göre üst düzey iç tasarımıyla dikkat çeken 2018 Mercedes Benz X Class, oldukça güçlü bir arazi aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Motor kaputunun uzunluğu, araç ön kısmının yüksek olması ve dışa görünümüyle gerçek bir arazi aracında olması gereken tüm detayların düşünülmesiyle beraber 2018 Mercedes- Benz X Class, pick-up segmenti araçlar arasından sıyrılmayı başardı.

 

Mercedes-Benz X

 

 

X Class’ın Motor Özellikleri
2018 model 2018 Mercedes Benz X Class pick-up modelinde, iki değişik motor seçeneği yer almaktadır. 4 ve 6 silindirli motor seçenekleriyle karşımıza çıkan 2018 Mercedes Benz X Class’da x220d ve x250 d motor sistemleri mevcut fakat yakın zaman sonra, V6 dizel 258 BG motor seçeneği de ülkemize adım atmış olacak.

2018 Mercedes Benz X Class modelinde ayrıca, hız sabitleme ayarı, aktif olarak çalışan fren asistanı, elektronik sabitleme sistemi ve güvenliğin ön planda tutulduğu bir çok özellik yer almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir