2018 Kia Stinger GT İncelemesi

KİA markasının bu zamana kadar en farklı ve en iyi modelleri arasında gösterilmeye başlayan Stinger GT modeli, fiyatı baz alındığında aynı segment araçlara göre son derece eşsiz ve üstün özelliklere sahip bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.

Hem Audi hem de BMW markasının aynı sınıf araçlarını göz önünde bulundurduğumuzda KİA Stinger modelinin de, dünyaca ünlü markalara rahatlıkla kafa tutabilecek özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.

 

kia-2018-stinger-ozellikleri

 

2018 Kia Stinger GT Teknolojisi
8 inçlik dokunmatik ekranı, çift taraflı otomatik sistem klima kontrolü, hem havalandırmalı hem de ısıtmalı koltukları, özel deri kaplamaları ve kardon ses sistemiyle sınıfının en kaliteli modellerinden biri olan 2018 Kia Stinger GT’de çok nadir bulunabilecek ses sistemi, en dikkat çekici özelliklerin başında geliyor.

Konfor ve Sürüş Performansı
2018 Kia Stinger GT, 8 ileri otomatik şanzıman sistemine sahip bir araçtır. Standart arkadan çeliş sisteminin de yer aldığı Kia markasının bu yeni modelinde, 365 beygir gücü bulunmaktadır. 100 kilometreye 4.9 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabilen 2018 Kia Stinger GT’de 376 tork yer almaktadır.

 

2018-Kia-Stinger-GT


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir