Snapchat Birden Fazla Yazı Ekleme

Snapchat popüler ve benzersiz bir görüntü formatına sahiptir. Snapchat, en son güncellemede birden çok altyazı ekleyebilmeniz için yeni bir özellik getirdi. Ayrıca, yeni eklenen altyazı stilleri de vardır ve bunlar, bir resme eklediğiniz her altyazı için kullanılabilir.

Snapchat’ı en son sürüme güncelleyin ve sonrasında, aşağıda yer alan talimatlara adım adım uyarak, Snapchat’in bu yeni özelliğini keşfedin.

Snapchat için birden fazla altyazı
Snapchat uygulamasını açın ve normalde yaptığınız gibi bir fotoğraf çekin. Ardından, altyazı eklemek için sağ üstteki ”T” düğmesine dokunun.
Sonrasında devam edin ve normalde yaptığınız gibi ilk altyazı ekleyin. İsterseniz bir stil seçin ve Bitti’ye dokunun. İlk altyazıyı ekledikten sonra tekrar ”T” düğmesine dokunun. Daha önce bu düzenleme için altyazı açıldı, ancak yeni güncellemeyle, eklenecek yeni bir altyazı açılacak. Yine aynı kontroller, renk ve stiller mevcut olacak.

 

snapchat altyazı ekleme

 

Bu, birden çok altyazıyı yönetmek için biraz zor hale getirir. Bunlara dokunarak, tutarak ve sürükleyerek onları kolayca taşıyabilirsiniz. Bir başlığı düzenlemek için iki kez dokunmanız gerekir. Bu güncellemeden sonra ”T” simgesine dokunmak yeni bir başlık eklemeniz anlamına gelir.

Altyazı eklemeyi tamamladıktan sonra, normal olarak hikayenizi eklemeye veya arkadaşlarınızdan birine göndermek için yaptığınız gibi ”gönder” düğmesine dokunun.

Snapchat’in birden çok altyazı stili yoksa, bu özellik kötü bir fikir olurdu. Klasik altyazı stili, tüm görüntü türlerine uyar ve okunaklı veya okunaksız metin hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir