Motorola’nın Yeni Akıllı Telefonu Motorola Moto Z3 Play

Motorola’nın akıllı telefon piyasasında geri kaldığı muhakkak. Ancak Motorola çıkardığı yeni akıllı telefonlarla bende artık bu piyasadayım diyor.

Motorola’nın yeni piyasaya süreceği yeni akıllı cep telefonu modeli Motorola Moto Z3 Play. Moto Z3 PLay, Motorola’nın son çıkardığı telefonlara benzer olarak modüler bir yapıda karşımıza çıkıyor.  Android yeni areo sistemi ile gelecek olan Moto Z3 PLay, Sekiz çekirdekli 1.8 GHz Kryo 260 işletim sistemine sahip, 6 inçh boyutunda ve ekran kasa oranı diğer modellerine göre daha da artmış görülüyor.

Tek veya çift sim kart seçenekleri olan MOtorola Moto Z3 Play, 1080 x 2160 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. Kamera özellikleri ise; arka 12 MP (f / 1.6) + 8 MP, faz algılama ve lazer otofokus, çift LED çift tonlu flaş özellikli çift kamera, ön ise  5 MP (f / 2,0, 1,4µm), çift LEDli çift renkli flaş, 1080p özelliklerine sahiptir.

Yanda parmak izi sensörü bulunan Motorola Moto Z3 modelinde 3000 mAh’lik batarya bulunmakta. Altın sarısı ve mavi olmak üzere yakında piyasaya çıkacak olan Motorola Moto Z3 PLay Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Türkiye’ye ne zaman geleceği fiyatı ise henüz belli olmayan Motorola Moto Z3 özellikleri ve dış görünüşü ile alınabilir akıllı telefonlar listesine girmeyi başaracak gibi görülüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir