Mitsubishi Eclipse Cross İncelemesi

Geçtiğimiz yıllara göre büyük aşama kaydeden Mitsubishi markası, bu kez de Mitsubishi Eclipse Cross modeliyle kaliteyi ve dinamizmi ön planda tutmayı başarmış.

Oldukça etkileyici iç ve dış tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Mitsubishi Eclipse Cross modelinde, şoför alanının konforu için her şey düşünülmüş.

Mitsubishi Eclipse Cross Genel Özellikleri
Hızlı kalkış sistemi, yol tutuşu ve araç içi özellikleriyle, kalitenin karşılığını fazlasıyla veren Mitsubishi Eclipse Cross modelinde, çift taraflı dijital klima mevcut. Araçta ayrıca, ısıtmalı ön koltuklar, deri kaplamalar, mesafe ayarı yapılabilen arka koltuklar ve daha fazlası Mitsubishi Eclipse Cross modelinde yer alıyor.

 

Mitsubishi Eclipse Cross

 

Mitsubishi markasının bu yeni modelinde, özellikle ses sistemlerinin kalitesi göze çarpan en önemli özelliklerin başında geliyor. Ses sistemlerini seven bir çok kişiyi cezbedecek kalitede olan ve elektrikli park freni sistemiyle, şoförün işini kolaylaştıran Mitsubishi Eclipse Cross, yapılan çarpışma testleri sonucunda 5 puan almayı başarmış. Yetişkinler için güvenlik notu 100 üzerinden 97 olan, çocukların güvenliği açısından ise 100 üzerinden 78 alan Mitsubishi Eclipse Cross modelinde, ortalama puan olarak 71 rakamını yakalamış.

Mitsubishi Eclipse Cross modelinde ayrıca, çapraz trafik uyarı sistemleri, yokuşlarda kalkışlara destek sistemi, otomatik ayarlanabilen uzun farlar, kör noktaları en hızlı şekilde uyaran sistem ve şerit takip sistemi bulunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir