Honda Civic Benzinli 2018 İncelemesi

Son derece göz dolduran tasarımıyla dikkat çeken ve yeni kasa tipiyle tam anlamıyla devrim yaratan Honda Civic 2018 benzinli modeli, özellikle ailelerin tercih ettiği otomobillerin başında geliyor.

Oldukça kullanışlı bir otomobil modeli olan Honda Civic 2018, önceki modellerine ve kasa tiplerine göre daha sportif bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Honda Civic 2018 benzinli modelinin şu anki başlangıç satış fiyatı ise, 91 Bin olarak belirlenmiş. Aracın dolu paketine sahip olmak isteyenlerin ise, 120 Bin Türk Lirası’nı gözden çıkarmaları gerekiyor.

Honda Civic 2018 modeliyle, üst düzey sürüş deneyimini müşterilerine sunan Honda markası, bu kez farklı bir sisteme giriş yaparak araçta anahtarsız giriş sistemine yer vermiş. Honda’nın bu yeni modelinde, en dikkat çekici özelliklerden biri de bu olmuş. Bu zamana kadar Honda Civic modelinde rastlanmaya bu özellik, yakın dönemde çıkacak olan yeni modellerde de yer alacak.

 

 

honda-civic-2018-benzinli

 

Honda Civic 2018 İç Tasarımı
Yazımızın başında dediğimiz gibi, Civic modelinde neredeyse yeni bir devrim yaratan Honda, yeni modelinde iç tasarıma da büyük önem vermiş. Özellikle aracın iç tasarımına ilk göz attığımızda, en çok dikkati çeken bölüm ön koltuklar oldu. Oldukça şık ve konforlu bir tasarıma sahip olan ön koltuklar, seyahatlerinizde daha rahat edebilmenizi sağlayacak.

Tam otomatik hava yastıkları, yokuşlarda aktif duruma getirebileceğiniz kalkış sistemi ve denge kontrol özelliğiyle, şoförlere daha rahat bir sehayat şansı sunan Honda Civic 2018 benzinli modelinde, hız sınırı 200 olarak belirlenmiş.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir