2018 Subaru İmpreza İncelemesi

1992 yılında üretimine başlanan Subaru markasının İmpreza modeli, özellikle hız ve ralli seven araç kullanıcılarının yakından takip ettiği otomobil modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

2018 Subaru İmpreza modelinde, bir önceki modele göre daha farklı ön tampon ve ızgaralar dikkat çekiyor. Ayrıca gösterge panelinde yapılan değişiklikler de, hem tasarım hem de şık görünüm açısından göze çarpan ilk değişikliklerden biri olarak ön plana çıkarılmış.

 

2018 Subaru İmpreza dış

 

2018 Subaru İmpreza Genel Özellikleri
Benzinli ve 2.0 Boxer Turbo motorun yer aldığı 2018 Subaru İmpreza modelinde, araç 268 PS güç üretimi yapmaktadır. Sekiz farklı yöne doğru ayarlanabilme özelliğine sahip olan spor koltukların bulunduğu 2018 Subaru İmpreza’da önceki modellerde olduğu gibi bu modelde de, dokunmatik ekran bulunmaktadır.

Otomatik fren ayarı ve yokuşlarda devreye giren özel fren sistemiyle, araç güvenliğinde daha üst seviyelere çıkan 2018 Subaru İmpreza, güçlü fren sistemleri sayesinde araç, trafik ışıklarında da otomatik olarak durabilme özelliğine sahip.

 

2018 Subaru İmpreza iç

 

2018 Subaru İmpreza Fiyatı
2018 Subaru İmpreza, hız ve kaliteyi aynı anda kullanıcılarına sunan nadir araç modellerinden biri ve aracın 2018 modelinin fiyatının başlangıç paketi ise 40 Bin USD, modifiye ve diğer üst seviye paketler dahil edildiğinde bu fiyat çok daha yukarı değerlere doğru çıkabiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir