2018 Maserati Levante İncelemesi

Otomobil pazarında, son yıllarda başarılarının üstüne koyarak giden Maserati, Levante modeliyle yine can alıcı bir otomobili daha piyasaya sürdü. Otomobil üretiminde kaliteyi ve lüksü her zaman ön planda tutan Maserati markasının Levante modeline dair tüm detaylı özellikleri sizler için derledik.

Maserati markasının Levante modelinde, özellikle motor performansı ve iç hacmi dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü markanın bu yeni modelinde, Q4 AWD ve tork sistemi yer almakta. Ayrıca, iç tasarımlarda yer alan özel deri koltuklar ve önceki modellere göre daha fazla geliştirilmiş gösterge paneli mevcut.

 

2018-maserati-levante-incelemesi

 

Konfor ve Sürüş Modu Ön Planda
Ünlü İtalyan markası Maserati, Levante modelinde spor çizgisini biraz daha ön plana çıkarmış. 8.4 dokunmatik kontrol ekranına sahip olan otomobilde, üç adet ikonik sistem hava kanalı da yer almaktadır.

Her daim lüks çizgisini hiç bozmayan ve her yeni modelinde daha fazlasını sunan Maserati, Levante modelinde de birinci sınıf deri malzemeler bulunuyor. Gerçek anlamda üstün teknoloji kelimesinin en net karşılığını veren Levante modelinde, yakıt tüketimi önceki modellere göre daha düşük tutulmuş. Bu da, aracın tercih edilmesindeki en büyük sebeplerin başında geliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir